Hakkımızda

Vega Light ın temelleri 1997 yılında Vega Otomasyonun ‘un kurulmasıyla atıldı. Ticari hayatına endüstriyel Kontrol sistemleriyle başlayan Vega Otomasyon 2002 yılında VegaTronik adı altında Elektronik uygulamalarını ayrı bir çatı altında devam ettirmiştir. VegaTronik , 2006 yılında bu uygulama alanlarının yanında LEDli aydınlatma sistemlerinde uzmanlaşmaya yöneldi. Ticari hayatına başladıktan tam 10 yıl sonra, Vega Light markasını yarattı ve Türkiye’de Led Li aydınlatma sistemlerini uygulayan önder firmalardan biri olarak literatüre geçti. Aydınlatma sektöründe gün geçtikçe büyüyen Vega Light, aydınlatma tasarımındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ulaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.. Değişen aydınlatma teknolojisini ve dünya standartlarını yakından takip ederek her daim çağdaş aydınlatma hizmetleri sunar.

VEGALIGHT , Gökyüzünün parlak yıldızlarından Vega’dan esinlenerek adını almıştır.Temelleri, elektrik elektronik sektörünün çok geniş yelpazedeki uygulamalarının projelerini tasarlamak üzere 1997 yılında VegaTronik’ in kurulmasıyla atılmıştır VegaTronik , 2006 yılında bu uygulama alanlarının yanında LEDli aydınlatma sistemlerinde uzmanlaşmaya yöneldi.Özellikle Led sektöründeki bilgi ve birikimini,daha fazla uygulama yapabilme amacıyla Ticari hayatına başladıktan 10 yıl sonra, VEGALIGHT markasını yarattı. Aydınlatma sektöründe gün geçtikçe büyüyen Vega Light, aydınlatma tasarımındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya ulaştırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Yeni nesil aydınlatma prensibiyle yola çıkmış olup müşteri odaklı çözüm ortaklığı sağlamaktadır..

Prensiplerimiz

  • Güven veren iş ortaklığı kurmak
  • Zamanında, standartlara uygun ve uygulanabilir özgün projeler üretmek
  • Projelerimizin sorumluluğunu üstlenerek, teknik destek vermek
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak

Güvene Dayalı İş ortaklığı Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz, gerçekleştireceklerimizin referansıdır. Hedefimiz iş ortaklarımızla güvene dayalı iş ilişkisi kurmak, bu güvenin devamlılığını sağlayarak, emin adımlarla ilerlemek ve sektörde daima ön sıralarda yer almaktır.